CISSI SVÄRDSTRÖM. OLJA på duk, "Landskap med grön drake".

900502. CISSI SVÄRDSTRÖM. OLJA på duk, "Landskap med grön drake".

höjd 71 cm, bredd 73 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 71 cm, bredd 73 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 602