KAFFEKVARN, trä och metall, Frankrike, 1700-tal.

899735. KAFFEKVARN, trä och metall, Frankrike, 1700-tal.

Kaffekvarn av trä och metall.
Signerad på lockets insida.
Total höjd 25 cm.

Slitage, maskstungen. Lockets lås med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekvarn av trä och metall.
Signerad på lockets insida.
Total höjd 25 cm.

Antal besök: 1 704