WILHELM KÅGE. Linoleumsnitt, nr 15/20, signerad och daterad 1918.

899394. WILHELM KÅGE. Linoleumsnitt, nr 15/20, signerad och daterad 1918.

ca 32x42 cm.

Åldersslitage. Ej examinerad ur ram.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 32x42 cm.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Antal besök: 569