SPEGEL samt SPEGELLAMPETTER, 3 delar, tenn, 1900-talets mitt.

898072. SPEGEL samt SPEGELLAMPETTER, 3 delar, tenn, 1900-talets mitt.

Spegel, ca 48x27 cm
2 spegellampetter.

Ålders samt bruksslitage. En spegel med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, ca 48x27 cm
2 spegellampetter.

Antal besök: 329