LEIF ROBERT ERIKSSON. OLJA på duk "Jakten på sommaren".

897155. LEIF ROBERT ERIKSSON. OLJA på duk "Jakten på sommaren".

höjd 52 cm, bredd 48 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 52 cm, bredd 48 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 428