KERAMIK, Höganäs, 4-delar, 1800-tal.

896853. KERAMIK, Höganäs, 4-delar, 1800-tal.

1 Skål signerad G.J.
1 Krus med lock signerad G.J.
2 muggar, 1 sign Å.
Höjd, 8-19 cm.
Diamter, 8-20 cm.

Diverse nagg, hårfina sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Skål signerad G.J.
1 Krus med lock signerad G.J.
2 muggar, 1 sign Å.
Höjd, 8-19 cm.
Diamter, 8-20 cm.

Antal besök: 527