SKRIVBORD, mahogny med läderklädd skiva, England, 1900-tal.

896563. SKRIVBORD, mahogny med läderklädd skiva, England, 1900-tal.

Bredd 131 cm, djup 67 cm, höjd 74 cm
Med grön läderklädd skiva.

Ytmärken, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med grön läderklädd skiva.

Ytmärken, repor och slitage.

Antal besök: 1 117