OLLE SVANLUND. Lito signerad och daterad 1954.

896349. OLLE SVANLUND. Lito signerad och daterad 1954.

höjd 52 cm, längd 71 cm.

mindre veck.

Olle Svanlund (1909–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 52 cm, längd 71 cm.

mindre veck.

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besök: 350