MATSALSMÖBEL, 11 delar, rokokostil, 18/1900-tal.

896246. MATSALSMÖBEL, 11 delar, rokokostil, 18/1900-tal.

10 stolar, rygghöjd ca 102 cm
Bord, Total längd ca 281 cm, bredd ca 125 cm, höjd ca 73 cm
4 iläggsskivor, (3 st med längd ca 42 cm, 1 med längd ca 28 cm).

Ålders samt bruksslitage. Fläckar, märken, repor. Smärre dekorsläpp. Bordsskivorna något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 stolar, rygghöjd ca 102 cm

Antal besök: 542