BORD, bemålat trä, Art Deco, 1900-tal.

892918. BORD, bemålat trä, Art Deco, 1900-tal.

Bemålat i svart och orange ton.
Längd 70, bredd 52, höjd 63 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 352