STIG JONZON. "Olivskog, Nimes", olja på pannå, signerad och daterad 1947.

891348. STIG JONZON. "Olivskog, Nimes", olja på pannå, signerad och daterad 1947.

ca 21x15,5 cm.

Åldersslitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 21x15,5 cm.

Åldersslitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 523