TAKFÖNSTER, järn, Trolla Brug, Trondheim, 18/1900-tal.

890973. TAKFÖNSTER, järn, Trolla Brug, Trondheim, 18/1900-tal.

Storlek fönsterruta 60 x 52 cm, totalmått 80 x 63 cm.

Slitage, anlupet, trasiga rutor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 679