SKÅL, Bertil Vallien, Kosta Boda.

889817. SKÅL, Bertil Vallien, Kosta Boda.

Märkt 59252. Diameter 22.5cm, höjd 12.5 cm. Signerad B.Vallien.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 240