SOFFA, troligen Dux, 1960-tal.

888305. SOFFA, troligen Dux, 1960-tal.

Längd 180 cm, höjd 78 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 180 cm, höjd 78 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 280