MATSERVIS, 63 delar, Lila Fasan, Gustavsberg.

887090. MATSERVIS, 63 delar, Lila Fasan, Gustavsberg.

såsskål, 5 uppläggningsfat, tillbringare, terrin, 11 djupa tallrikar, 13 små assietter, 14 assietter, 17 mattallrikar.

Bruksslitage. Enstaka del med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658