SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld, 1900-tal.

886897. SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld, 1900-tal.

Konsolbordets mått bredd 70 cm, djup 27 cm, höjd 60 cm
Spegel höjd 168 cm, bredd 60 cm.

Slitage, färgbortfall och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 574