BESTICKSET, 82 delar, 18/10 Solingen Tyskland.

886864. BESTICKSET, 82 delar, 18/10 Solingen Tyskland.

Guldförgyllda med 24 k guld, i dokumentväskor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 195