SAMLING KERAMIK, 7 delar, bland annat "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand.

886619. SAMLING KERAMIK, 7 delar, bland annat "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand.

Skärbräda, "Picknick"
Ugnsform, "Pyro"
2 delar Höganäs
Vas, Tyskland
Katt, Tyskland
Uppläggningsfat, Karlskrona.

Bruksslitage. Mindre nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärbräda, "Picknick"
Ugnsform, "Pyro"
2 delar Höganäs
Vas, Tyskland
Katt, Tyskland
Uppläggningsfat, Karlskrona.

Antal besök: 488