HYLLSYSTEM, "Pira", Olle Pira, Omkring 1900-talets mitt.

886502. HYLLSYSTEM, "Pira", Olle Pira, Omkring 1900-talets mitt.

Hyllplan bredd 90 cm, gavlar längd 200 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 296