SIDEBOARD, bonat trä/svartlackerad mettall.

885713. SIDEBOARD, bonat trä/svartlackerad mettall.

Bredd 128 cm, djup 40 cm, höjd 90 cm.

Kraftigt slitage, stötmärken, fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546