SIDOBORD, teak, Frisco, Folke Ohlsson, Bra Bohag, Tingströms, 1900-talets mitt.

884794. SIDOBORD, teak, Frisco, Folke Ohlsson, Bra Bohag, Tingströms, 1900-talets mitt.

Längd ca 76 cm, bredd ca 56 cm, höjd ca 51 cm.

Bruksslitage. Fläckar, repor. Botten med inskriptioner.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 397