Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vattenbärerskan. Olja på duk. 1800-tal. Otydlig signatur.
88349. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vattenbärerskan. Olja på duk. 1800-tal. Otydlig signatur.
36x52 cm.
Krakelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
36x52 cm.
Krakelyrer.
Garpenhus Auktioner
701