Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Serviser
VAS, glas, expo, Lena Bergström, Orrefors, signerad och daterad 1996.
882960. VAS, glas, expo, Lena Bergström, Orrefors, signerad och daterad 1996.
Höjd ca 29 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 29 cm.
Kalmar Auktionsverk
290