Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
VAS, glas, "Vulcano", Heikki Orvola, Nuutajärvi, Finland, signerad.
880683. VAS, glas, "Vulcano", Heikki Orvola, Nuutajärvi, Finland, signerad.
Höjd ca 19,5 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 19,5 cm.
Mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 456