OKÄND KONSTNÄR. Värdshusscen, Holland 1600-tal, Olja på pannå.

880330. OKÄND KONSTNÄR. Värdshusscen, Holland 1600-tal, Olja på pannå.

ca 40x45 cm.

åldersslitage, sitter löst i ram, med tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 40x45 cm.

Antal besök: 1 055