SAMEKNIV, björk, läder, monogramsignerad, Gösta Andersson.

879122. SAMEKNIV, björk, läder, monogramsignerad, Gösta Andersson.

Monogramsignerad GA både på skaft och slida. Skaft och slida av björk, skuren dekor av i form av blandade bårder. Knivblad av stål, längd 12,5 cm. Totallängd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 356