SAMLING KURIOSA, bland annat ljusstakar, glas.

878321. SAMLING KURIOSA, bland annat ljusstakar, glas.

Ljusstakar, kryddbukar bland annat.

Ålders samt bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 261