FIOLER, 2 st, bland annat Träskofiol.

878082. FIOLER, 2 st, bland annat Träskofiol.

Längd ca 57-59 cm.

Ålders samt bruksslitage. Kompletteringar. Delar saknas. skador. En stråke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 57-59 cm.

Antal besök: 2 618