HERRARMBANDSUR, 3 st, Record Geneve, Tärnan, Revue Sport, 1900-talets mitt.

876384. HERRARMBANDSUR, 3 st, Record Geneve, Tärnan, Revue Sport, 1900-talets mitt.

Diameter 33,5- 38.5 mm.

Bruksslitage. Samtliga fungerar vid kontroll, dock lämnas ej garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33,5- 38.5 mm.

Antal besök: 676