MATS PAULSON. "Skärgårdsvind". Färglitografi. Signerad. 200/325.

87540. MATS PAULSON. "Skärgårdsvind". Färglitografi. Signerad. 200/325.

37x46 cm.

37x46 cm.

Antal besök: 9 880