Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLR, 4 stycken med fack och upphängningsknopp, 1900-talets första hälft.
873988. STOLR, 4 stycken med fack och upphängningsknopp, 1900-talets första hälft.
Sitthöjd 44, rygghöjd 84 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Sitthöjd 44, rygghöjd 84 cm.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
619