OLJA på duk, Vickleby, signerad Nils Golbe, 1900-tal.

871550. OLJA på duk, Vickleby, signerad Nils Golbe, 1900-tal.

höjd 40 cm, bredd 66 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 40 cm, bredd 66 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 380