VASER 2 st, Simon Gate och Alvar Aalto, 1900-tal.

869718. VASER 2 st, Simon Gate och Alvar Aalto, 1900-tal.

höjd 19,5 cm, höjd 12 cm.

bruksslitage, Gaten med bottennagg och kalkrand.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 19,5 cm, höjd 12 cm.

Antal besök: 318