SPEGEL , empir, 1800-tal.

868374. SPEGEL , empir, 1800-tal.

Spegel höjd 198 cm, bredd 75 cm,
Fötternas höjd 30 cm

Proveniens: Småländskt allmogehem.

Övre glaset senare, ombronserad. Mindre dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fötternas höjd 30 cm

Antal besök: 370