BARBRO DANIELSSON. OLJA på duk signerad BMD, daterad 1961.

864570. BARBRO DANIELSSON. OLJA på duk signerad BMD, daterad 1961.

"BIRGITTA OCH RIDDARSPORRAR"
höjd 72 cm, bredd 60 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"BIRGITTA OCH RIDDARSPORRAR"
höjd 72 cm, bredd 60 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 889