Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

86199. EINAR KOHLMANN. Hus vid bergknalle, olja på pannå, signerad.

24 x 31 cm.

Högsta bud: 700 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 19 aug 2013 kl. 22:53

Budhistorik

BudgivareTidBud
2 19 aug 2013 kl. 22:50700 SEK
4 19 aug 2013 kl. 22:46650 SEK
2 A19 aug 2013 kl. 22:46600 SEK
4 19 aug 2013 kl. 22:46600 SEK
2 A19 aug 2013 kl. 22:46550 SEK
Visa alla 10 bud
BudgivareTidBud
4 19 aug 2013 kl. 22:46500 SEK
2 19 aug 2013 kl. 22:37450 SEK
3 19 aug 2013 kl. 22:08400 SEK
2 18 aug 2013 kl. 21:57350 SEK
1 8 aug 2013 kl. 08:18300 SEK
Föremålsnr
86199
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.