Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

86199. EINAR KOHLMANN. Hus vid bergknalle, olja på pannå, signerad.

24 x 31 cm.

Högsta bud: 700 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 19 aug 2013 kl. 22:53 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
2 19 aug 2013 kl. 22:50700 SEK
4 19 aug 2013 kl. 22:46650 SEK
2 A19 aug 2013 kl. 22:46600 SEK
4 19 aug 2013 kl. 22:46600 SEK
2 A19 aug 2013 kl. 22:46550 SEK
Visa alla 10 bud
BudgivareTidBud
4 19 aug 2013 kl. 22:46500 SEK
2 19 aug 2013 kl. 22:37450 SEK
3 19 aug 2013 kl. 22:08400 SEK
2 18 aug 2013 kl. 21:57350 SEK
1 8 aug 2013 kl. 08:18300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
86199

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
400 SEK
Tyskland
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 651