DAMCYKEL, Cresent, 306 Fashion Line, 12 växlad, 1980-tal.

861799. DAMCYKEL, Cresent, 306 Fashion Line, 12 växlad, 1980-tal.

Med Bockstyre.
28 tum".

Märken, repor, tomma däck.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med Bockstyre.
28 tum".

Märken, repor, tomma däck.
Ej genomgången.

Antal besök: 9 365