Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ERIC JEAN. Landskap, olja på pannå, signerad.
861706. ERIC JEAN. Landskap, olja på pannå, signerad.
ca 26x24,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 26x24,5 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 141