Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
KEMISK ELDSLÄCKARE, mässing, Pyrene, 1900-talets första hälft.
861367. KEMISK ELDSLÄCKARE, mässing, Pyrene, 1900-talets första hälft.
Längd 36 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 36 cm.
Slitage.
1 363