Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
ERIK HERMANSSON. Domherre. Olja på papp, signerad och daterad -75.
860911. ERIK HERMANSSON. Domherre. Olja på papp, signerad och daterad -75.
20 x 18,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
20 x 18,5 cm.
Smärre slitage.
1 445