VASER, 2 st, glas, Josef Schott, och Gullaskruf.

860147. VASER, 2 st, glas, Josef Schott, och Gullaskruf.

2 vaser. Vas, dekor med fiskar, signerad Schott 64. Höjd 15,5-17,5 cm.

Bruksslitage, repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor i botten.

Antal besök: 1 254