Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Stormigt hav. Olja på duk. Signerad F.Lorentz och daterad -48.
86003. OKÄND KONSTNÄR. Stormigt hav. Olja på duk. Signerad F.Lorentz och daterad -48.
40 x 65 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 65 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
10 725