OKÄND KONSTNÄR. Stormigt hav. Olja på duk. Signerad F.Lorentz och daterad -48.

86003. OKÄND KONSTNÄR. Stormigt hav. Olja på duk. Signerad F.Lorentz och daterad -48.

40 x 65 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 65 cm.

Slitage.

Antal besök: 10 725