Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BENGT ÅGREN. "Gamla kyrkogården", olja på pannå, signerad och daterad 1962.
858277. BENGT ÅGREN. "Gamla kyrkogården", olja på pannå, signerad och daterad 1962.
ca 42x49 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 42x49 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
482