BÅLSKÅL, TILLBRINGARE, GLAS, 8 delar, glas, Cattis Åsélius-Lidbeck, Lindshammar.

856359. BÅLSKÅL, TILLBRINGARE, GLAS, 8 delar, glas, Cattis Åsélius-Lidbeck, Lindshammar.

Tillbringare
Bålskål
6 glas.

Mindre bruksslitage. 1 nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillbringare
Bålskål
6 glas.

Mindre bruksslitage. 1 nagg.

Antal besök: 552