BLOMBORD, 1960-tal.

BLOMBORD, 1960-tal.
85632. BLOMBORD, 1960-tal.

Jakaranda, rektangulär skiva, integrerad blomlåda i metall. Längd 130, bredd 45, höjd 42 cm.

Bruksslitage, blomlådan med eroderad botten.

Gör en kostnadsfri värdering!
85632. BLOMBORD, 1960-tal.

Antal besök: 973