ELIS BARKSTEDT. Akvarell, Ruvande silvertärna, signerad och daterad 1917.

85611. ELIS BARKSTEDT. Akvarell, Ruvande silvertärna, signerad och daterad 1917.

32 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.
ram med skador i förgyllning.

Elis Barkstedt (1888–1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.
ram med skador i förgyllning.

Elis Barkstedt (1888–1960)

Antal besök: 2 022