Längd 84, bredd 47, höjd 121 cm.

Fanerskador, småskador samt sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 67 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Herrljunga, Kalmar, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Södertälje, Vansbro, Västervik, Växjö
67 EUR
Sverige: Gävle, Göteborg, Luleå, Stockholm, Umeå, Örebro
80 EUR
Danmark: Köpenhamn
113 EUR
Finland: Helsingfors
113 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
125 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg
137 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, Köln, München
147 EUR
Storbritannien: London
183 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
241 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
318 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
357 EUR
USA: Atlanta
648 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Gången
Föremålsnr
856021

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 3

Andra intressanta föremål