TINA LARSON. Olja på duk, signerad.

855683. TINA LARSON. Olja på duk, signerad.

ca 37x45 cm

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 37x45 cm

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Mindre slitage.

Antal besök: 911