BESTICK, silver samt nysilver.

855366. BESTICK, silver samt nysilver.

Silverbestick vikt 127 gram

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Silverbestick vikt 127 gram

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Bruksslitage.

Antal besök: 564