Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
STIG KASTBERG. "Förfallen sjöbod", olja på duk, signerad.
854346. STIG KASTBERG. "Förfallen sjöbod", olja på duk, signerad.
ca 56x67 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 56x67 cm.
Smärre slitage.
Kalmar Auktionsverk
519